Ételeink

Törpike óvoda Csillaghegy - zöldalma  Törpike óvoda Csillaghegy - kakaós csiga  Törpike óvoda Csillaghegy - szendvics

A Törpike Óvoda 2002 óta rendel ebédet a Diák és Munkahelyi Vendéglátó KFT-től. A több, mint 10 év alatt kitűnő kapcsolat alakult ki az óvoda és beszállító cég között.  Elégedettek vagyunk a cég magasszínvonalú és minőségi szolgáltatásával, amellyel segítik a gyerekek egészéges tálpálkozását, fejlődését!

A cég bemutatása:

A Diák és Munkahelyi Vendéglátó Kft. 3 főzőkonyhával rendelkezik Budapest területén. Az intézményekhez dupla falu szállítóedényekben, a jogszabályban meghatározott módon és hőmérsékleten szállítjuk  az ételeket. Az ételkészítés folyamatát szigorú minőségügyi rendszer szabályozza.

Naponta mintegy 5 ezer főre készítünk ebédet, s ennek döntő többsége diák- és munkahelyi étkeztetés.

„ A helyesen kialakított táplálkozás alapozza meg a jövő embere számára az egészséget és a korszerű étkezési szokásokat.”

Ez részlet minőségpolitikánkból, mely meghatározza a cégünk által készített ételek választékát, minőségi és mennyiségi összetételét, természetesen figyelembe véve a törvényi előírásokat és megrendelőink igényeit.

Alapvetően a hagyományos vegyes táplálkozási igényeket biztosítjuk, mert ezek elégítik ki az életkori sajátosságoknak megfelelő biológiai szükségleteket, de ezzel párhuzamosan természetesen betartjuk a közétkeztetésre vonatkozó hatósági ajánlásokat, jogszabályokat.

A minőségpolitika nagyon lényeges eleme a megbízható, stabil beszállítók részvétele az étel készítésében !

A kiváló minőségű étel készítésének legfontosabb feltétele a kiváló minőségű nyersanyag. Összhangban minőségbiztosítási rendszerünkkel csak olyan minősített beszállítókkal lépünk üzleti kapcsolatba, akik megfelelnek rendszerünk elvárásainak, mint a termékek minősége, a gyártás, csomagolás, szállítás, stb. terén, rendelkeznek minőségügyi rendszerekkel, garanciákkal.

Valamennyi beszállítónk szerepel a minősített beszállítók listáján, azaz megfelel az ISO 9001 rendszer követelményeinek.

Budapest, 2015-03-05

Fülöp Csaba

ügyvezető igazgató

A Diák és Munkahelyi Vendéglátó Kft. 1990. május 11-én alakult. Alapítói és tulajdonosai magyar magánszemélyek.

Alapadatok

• A Társaság neve: Diák és Munkahelyi. Vendéglátó Kft.   Rövid név: D+M Kft.
  • A Kft székhelye: 1164 Bp. Cukornád u. 33.
  • Központ : 1042 Budapest, István út 25/a.
  • Telefon: 3 701 449,   3 698 532
  • E-mail: kinderfk.kft@chello.hu
  • Cégünk bejegyzett alaptevékenysége :
  • 5629’08 Egyéb vendéglátás  (főtevékenység)
  • 5610’08 Éttermi, mozgó vendéglátás
  • 5621’08 Rendezvényi étkeztetés